Тренінг про сучасні технології в освітній галузі від міжнародної експертки Євгенії Петрівської

26 вересня 2024 року викладачі  факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відвідали цікавий тренінг від міжнародної експертки програми Європейського Союзу EU4Youth (м. Вільнюс, Литва) Євгенії Петрівської, присвячений питанням сучасних технологій в освітній галузі. Чи є щось ще поза "всесвітом" PowerPoint? Що нового в мережі для освітнього процесу? Як не дати учням та студентам заснути на лекції? Активне слухання: захопи увагу аудиторії своїми лекціями. Лекторка поділилася інформацією про можливості створення цікавих освітніх матеріалів, уроків, лекцій не витрачаючи ані гривні. Вдячні пані Євгенії за цікавий досвід та корисні матеріали для роботи!

Курс розроблено для Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за програмою, що співфінансується Європейським Союзом (ЄС) та Міністерством іноземних справ Литви «EU4Youth Молодіжна зайнятість та підприємство» та впроваджується Центральним агентством з управління проєктами (CPVA, Литовська Республіка).

photo 2024 09 26 19 04 02