23 квітня 2024 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася цікава лекція головної редакторки видавництва «Оріон» Ірини Красуцької та викладачки нашого факультету, доцентки кафедри української літератури Лариси Йолкіної на тему "Як зробити навчання яскравим, цікавим і продуктивним: наукові та практичні підходи до видання шкільних підручників і посібників". Ірина Красуцька поділилася баченням нової якості навчальної літератури, її націєцентризму та важливої ролі видавництв у процесі підручникотворення. Видавництво «Оріон» щиро запрошує до співпраці студентів нашого факультету.

Лариса Віссаріонівна Йолкіна, маючи багаторічний досвід роботи в школі і у створенні посібників для всіх рівнів освіти (від початкової до вищої), презентувала свої нові посібники у співавторстві з Любовʼю Гайовою для 1-3 класів на літні канікули.

Крім того, присутні отримали можливість зазирнути в робочих процес творення посібників. Лекція була надзвичайно корисною та дала нові ідеї для покращення якості освітніх матеріалів. Дякуємо лекторкам за їхній внесок у розвиток освіти!

Тетяна Чуткова, студентка 4 курсу

зображення viber 2024 04 23 12 35 04 804зображення viber 2024 04 23 12 35 40 311зображення viber 2024 04 23 12 40 16 482