Зустріч із фахівчинею комунікацій Катериною Єрською

23 жовтня за програмою вивчення дисципліни "Диджитал-журналістика" відбулася зустріч із фахівчинею комунікацій Катериною Єрською. На лекції зі стратегічних комунікацій та диджитал-маркетингу студенти отримали можливість глибше зануритися у світ сучасного маркетингу. Головною темою стало те, як правильно будувати комунікації з аудиторією у цифрових каналах, де персоналізація та адаптація до різних платформ є ключовими елементами успіху. Спікерка розповіла, як важливо для бренду чітко визначити свою цільову аудиторію. Без цього складно створювати ефективні стратегії, що резонують із потребами та бажаннями споживачів. Лекція була не тільки інформативною, але й інтерактивною. Студенти активно брали участь у дискусіях.

Також ставили питання про важливість storytelling у маркетингу, цікавилися практичними порадами та навіть ділилися власними досвідом і курйозними історіями. Легкий тон та гумор створили дружню атмосферу, що тільки підкреслило захоплюючий формат спілкування. Дякуємо Катерині за динамічну та натхненну лекцію, яка залишила для студентів багато корисних інсайтів та запалу в очах!

Авторка: Іванна Колодич, студентка 407 ВС групи

Дизайн: Cливчук Вікторія, студентка 204 ФІЛ групи