Жовтневе засідання науково-методичної ради факультету

14 жовтня 2024 року відбулося засідання науково-методичної ради факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Науково-методична робота на факультеті є невід’ємною складовою організації освітнього процесу, спрямованою на його вдосконалення, підвищення рівня наукового, навчального та методичного забезпечення. Члени ради обговорили питання, пов’язані з організацією освітнього процесу у 2024 – 2025 навчальному році в умовах змішаної форми навчання, розподілили обов’язки, затвердили план роботи ради. Також було обговорено нову редакцію Положення про організацію та проведення практик здобувачів вищої освіти в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова

та подано пропозиції щодо удосконалення практичної підготовки учасників освітнього процесу. Гарант освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)» доцент кафедри української літератури Григоренко Ірина Василівна наголосила на підготовці до акредитації, ознайомила членів ради з новим Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Заступник декана з навчально-методичної роботи Шемет Валентина Григорівна повідомила про новий Професійний стандарт «Вчитель закладу загальної середньої освіти», розповіла про професійні кваліфікації, їхній рівень згідно з Національною рамкою кваліфікацій, закликала гарантів оновити начальні плани та освітні програми.

0nmr