Шановні студенти! Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання), який відбуватиметься на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Мета Конкурсу: підвищення інтересу до української мови та літератури серед молоді; виявлення, підтримка та стимулювання молодих науковців, які мають схильність до науково-дослідницької діяльності в галузі філології, сприяння творчому самовдосконаленню студентів закладів вищої освіти.

Лист про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання)

928a6ec02ac07f4d7fe2920fed2f810eУВАГА! ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ТА УЧАСНИЦІ ІІ ТУРУ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.! НАДІЙШОВ НАКАЗ МОН УКРАЇНИ ПРО СКАСУВАННЯ ДРУГОГО ТУРУ! ОЧІКУЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ НА НАСТУПНОМУ (2022- 2023 н.р.) КОНКУРСІ!

МИРНОГО НЕБА! ПАМ'ЯТАЙМО ГЕРОЇВ, ПІДРИМУЙМО ЗСУ, ПРИШВИДЧУЙМО НАШУ ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! Наказ тут

 

 

 

конкурсВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1457 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.» на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудеться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання).

Запрошуємо переможців І туру взяти участь у другому турі Конкурсу та надсилати наукові роботи, оформлені відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, до 15 лютого 2022 року. Інформаційний лист конкурсу

Додаток №1

спроба 2Галузева комісія Конкурсу з української мови, літератури (з методикою їх викладання) забезпечила рецензування 94 студентських наукових робіт, що надійшли з 54 закладів вищої освіти. За результатами двох етапів ІІ туру Конкурсу галузева конкурсна комісія визначила переможців. Вітаємо! Бажаємо вам цікавих наукових пошуків, нових здобутків та перемог! 

Шановні переможці  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з української мови, літератури  (з методикою їх викладання) у 2020/2021 навчальному році! У зв’язку з  COVID-19 та запроваджений у Києві локдаун, дипломи та грамоти будуть надіслані учасникам у травні-червні 2021 року.

РІШЕННЯ галузевої конкурсної комісії Конкурсу з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

Переможці в номінаціях

Критерії оцінювання учасників конкурсу (участь у конференції)

конкурс нр17 лютого 2021 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова, який цьогоріч є базовим для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання), відбулася нарада членів галузевих комісій.

what is plagiarism check      Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

Інформаційний лист

Додаток №1