Партнерська конференція – ще один місток в академічному середовищі

30 травня 2024 року в Київському університеті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» успішно пройшла II Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційний простір постінформаційного суспільства: виклики в умовах воєнного часу». Одним із організаторів заходу виступила кафедра іноземних мов, філології та журналістики КУІВП (ОЮА), з якою кафедра журналістики УДУ імені Михайла Драгоманова домовилась про співпрацю і партнерство. Наш факультет, Наукова бібліотека університету, як і ЗВО загалом, виступили співорганізаторами конференції. Під час конференції тему комунікації в постінформаційному суспільстві доповідачі розкрили в кількох напрямках.

Це цифрова культура, основи кібербезпеки, освітні реалії, роль філософії, права і психології на тлі нових викликів тощо. Відбувся змістовний і щирий діалог, у якому на рівних взяли участь як викладачі, так і студенти.

Серед учасників нашого факультету відзначимо участь викладачів Олени Харитоненко і Людмили Савенкової (пленарне засідання), Світлани Алексеєвої, Тетяни Білорусцевої, Юлії Виноградової, Оксани Дубецької, Олени Конєєвої, Ангеліни Хоменко, Наталії Цівун, Людмили Підкамінної, Оксани Калити (секційні засідання). Також ми вдячні небайдужим до наукових студій студентам, зокрема, Альоні Поляковій (пленарне засідання), Марії Артемчук, Дарині Возній, Кірі Козак, Діані Переймі, Миколі Лисенку, Ангеліні Немирській, Тетяні Пілявській, Миколі Смірнову.

Дякуємо усім членам кафедри іноземних мов, філології та журналістики та кафедри філософії та психології  КУІВП (ОЮА) і персонально завідувачкам цих кафедр Уляні Жорнокуй і Ользі Кривлюк  за ініціативу, гостинність, цікавий обмін думок.

КОНФ 30.05.2024іphoto 2024 06 01 11 31 45