На Тарасовій горі відбулася науково-практична конференція «Роль та значення культурної спадщини Тараса Шевченка в умовах війни»

21 травня 2024 року декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професор Висоцький А.В. взяв участь у науково-практичній конференції «Роль та значення культурної спадщини Тараса Шевченка в умовах війни» у складі делегації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на Тарасовій горі, в Каневі. Перед учасниками конференції Анатолій Васильович виступив з доповіддю «До питання про архаїчність мови Тараса Шевченка», закцентувавши на староукраїнських лексичних та фразеологічних одиницях, тісно пов’язаних з українською церковною культурою і з діахронічним функціюванням української мови загалом, та цікавих давніх граматичних конструкціях.

Також цього дня в Каневі ректор нашого університету, академік Андрущенко В.П. підписав договір про співпрацю між УДУ імені Михайла Драгоманова та Шевченківським національним заповідником разом із в. о. генерального директора закладу Валентиною Коваленко. Очікуємо на цікаві заходи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка у партнерстві із канівським заповідником.