Навчально-виробнича нарада адміністрації та студентського активу факультету

23 серпня 2024 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся перший у новому навчальному році старостат – навчально-виробнича нарада адміністрації та студентського активу факультету. Обговорили графік освітнього процесу, особливості організації роботи факультету в умовах війни, відвідування занять та позанавчальних заходів та інші актуальні питання. Також привітали в нашому колективі новачків – активістів академічних груп першокурсників: Софію Діденко, старосту 101 СОУ групи, Вікторію Генчу, старосту 102 СОУ групи, Єлизавету Чорнокнижну, старосту 103 ФІЛ групи і Дмитра Резника, старосту 104 ВС групи. Бажаємо першокурсникам швидкої адаптації до нових умов та цікавого й успішного навчання!

зображення viber 2024 08 23 19 07 29 430