Онлайн-практикум диджитал-маркетологині Вікторії Бокій «Практика – ключ до успіху»

18 вересня 2024 року для студентів 4 курсу й учасників медійної школи кафедри журналістики факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка проведено онлайн-практикум. Спікерка: диджитал-маркетологиня Вікторія Бокій. Експертка поділилася знаннями та досвідом у сфері онлайн-маркетингу. На зустрічі розповіла про основи створення реклами в соцмережах для медіа, пояснила сучасні стратегії просування контенту та поділилася диджитал-лайфхаками. Зацікавлені студенти скористалися можливістю й отримали експертну консультацію. Практикум допоміг краще зрозуміти суть процесів диджитал-маркетингу. Дякуємо Вікторії за корисну й інформативну зустріч!

Федоренко Вікторія Віталіївна, 102 СОУ

photo 2024 09 19 14 44 20IMG 0670