Зустріч з авторкою та ведучою проєкту DIAMAP Юлією Дмитришин

19 вересня 2024 року відбулася зустріч з авторкою та ведучою проєкту DIAMAP Юлією Дмитришин (Julie Pikas). DIAMAP – це проєкт про українців за кордоном, історії діаспорян та емігрантів, які почали все з початку та досягли успіху. Юлія розповіла студентам про те, що стало причиною створення  DIAMAP, як відбувається запис подкастів та з якими проблемами можна зіштовхнутися у ході реалізації власного продукту. Студентка 3-го курсу факультету журналістики Поліна Піценко поділилася своїми враженнями від розмови: “Зустріч пройшла прекрасно, а отримана інформація – корисною. Приємно слухати амбітних людей, таких як Юля, які займаються тим, що лежить до душі,  і надихають своїм прикладом інших.

Роблячи подкасти з діаспорянами вона не тільки утримує рідну ниточку, яка пов'язує їх з батьківщиною, але робить немалий внесок в розвиток цього жанру”. Загалом ці 120 хвилин пройшли дуже змістовно та корисно. Надихає те, що у нас є такі проєкти, і їх створюють люди, які дійсно горять своєю справою. Щиро дякуємо за можливість послухати й познайомитися з DIAMAP та Юлією.

Студентка 306 ВС групи Єлизавета Пазюк

IMG 8173image 2024 09 19 11 31 46image 2024 09 19 11 19 08image 2024 09 19 11 35 05