photo Ганноверський проєктПротягом другого семестру, з березня до кінця червня, студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка брали участь у програмі міжнародної мобільності у форматі COIL-project (Collaborative Online International Learning) зі студентами Ганноверського університету прикладних наук і мистецтв. Чотирнадцять студентів спеціальності «Журналістика», а також двоє студентів зі спеціальностей «Середня освіта» і «Філологія» працювали разом з двадцятьма вісьма студентами німецького вишу в межах курсу «Міжнародна журналістика».

189321459 844005732853478 400010576753593320 nВідбулася знакова подія! 21 травня 2021 року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова став співорганізатором онлайнової зустрічі «Уміти бути українцями» разом із колегами з різних куточків України – Харкова, Тернополя, Ужгорода, Сум.

Запрошена гостя - віцепрезидент Української центральної репрезентації в Аргентині  МАРІЯ ХРИСТИНА ЗІНЬКО. Мета  зустрічі - знайомство українців материкової України і українців Аргентини, налагодження культурно-освітньої співпраці.

333Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучився до воркшопу "Актуальні проблеми залучення іноземних студентів", організованого відділом по роботі з іноземними студентами НПУ імені М.П. Драгоманова. Працівники відділу окреслили актуальні проблеми, методи і стратегії набору іноземних студентів.

зображення viber 2020 11 12 13 00 3710 листопада відбулося підписання Договору про співпрацю факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова та державної установи Комплекс «Дитячий садок – школа – гімназія № 47» (з вивченням української мови і літератури) м. Нур-Султан (Республіка Казахстан) на III Міждународній науково - практичній конференції «Педагогічний коворкінг як новий формат організації освітнього простору.

IMG 3572

У березні цього року студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Денисюк Софія, Самойленко Аліна, Котюга Мирослава, Семенік Вікторія та доцент кафедри української мови Сулима Олеся Петрівна відвідали Сегедський університет (Угорщина), де проходили практику зі студентами, що вивчають українську мову. Для нас, студентів, які ніколи не перетинали кордон та ще й небом, переліт був першим випробовування і водночас незабутнім за враженнями. А що вже казати про сонячне студентське місто Сегед та його щирих людей! Полюбилося. Красиве вечірнє місто зустріло нас дощем, але він аж ніяк не вплинув на наш настрій, бо вражало все: мова, гостинність викладачів, угорські студенти, вахтери в гуртожитку, культура, емоційність, нетрадиційна нумерація поверхів, сортування сміття й перші угорські слова!

4

Навесні 2018 року студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Коваль Марія, Коваленко Діана, Логай Клавдія та Стоянова Єлизавета разом із деканом факультету професором Висоцьким Анатолієм Васильовичем мали нагоду побувати в університетах за кордоном. Співорганізаторами та ініціаторами поїздки були викладачі Сегедського університету (Угорщина), а саме: Шайтош Наталія, Багмут Ірина та ін. Сегед – третє за величиною місто в Угорщині. Це місто сонця, студентів та ввічливих людей. Привітні студентки, що вивчають українську мову в Угорщині, завжди були поруч. Ми швидко знайшли спільну мову, тому все побачене та почуте справило на нас позитивне враження. Передусім метою нашої поїздки було перейняти досвід та пройти практику в Сегедському університеті на факультеті славістики.

Gol yg       Із 19 по 28 березня студентки НПУ імені М.П. Драгоманова  Юлія Лінько, Юлія Герасимчук, Поліна Горлач, Олена Семенишин та Аня Пляс разом із викладачем кафедри української літератури Інною Миколаївною Ліпницькою під час навчальної практики відвідали Угорщину. Мета цієї поїздки –  обмін досвідом, знайомство з іншою культурою та з місцевими традиціями. Співорганізаторами та ідейними натхненниками були члени Української громади міста Сегед. Вони взяли на себе турботи про проживання та освітньо-розважальний аспект поїздки юних та поважних філологинь.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 3